USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Linda Bay Spa Playa Unidad 603 Mar De Las Pampas Mar de Las Pampas Linda Bay Apart Unidad 603 Mar de Las Pampas Mar de Las Pampas Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Linda Bay Spa Playa Unidad 603 Mar De Las Pampas

ex. Linda Bay Apart Unidad 603 Mar De Las Pampas

Έγκαιρη Κράτηση
2026-07-31
2026-08-01

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

36

Linda Bay Spa Playa Unidad 603 Mar De Las Pampas

 Δωρεάν Wi-Fi

Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους

 24ωρες υπηρεσίες

24ωρη υποδοχή

 Γρήγορο check-in/ -out
 Πισίνα

Εσωτερική πισίνα

Εξωτερική πισίνα

 Ιδιωτική παραλία

Παραλία

 Φίτνες/ Γυμναστήριο

Κέντρο γυμναστικής

 Αθλητικές δραστηριότητες

Ένα γήπεδο γκολφ

Ιππασία

Ψάρεμα

Τραπέζια για Μπιλιάρδο

Πίνγκ-πόνγκ

 Σπα & Ευεξία

Σπα και κέντρο ευεξίας

Σολάριουμ

Τουρκικό λουτρό

Περιποιήσεις ομορφιάς

Μασάζ σε όλο το σώμα

Περιποίηση προσώπου

Τζακούζι

 Φαγητό/Ποτό

Εστιατόριο

Μπαρ/ Lounge


Το διαμέρισμα Linda Bay Spa Playa Unidad 603 Mar De Las Pampas 60 τ.μ. Διαθέτει ιδιωτική παραλία και εστιατόριο στις εγκαταστάσεις, και απέχει περίπου 6 χλμ. από το Juguelandia που είναι ένα αγαπημένο μέρος για οικογένειες. Αυτό το διαμέρισμα που βρίσκεται στην παραλιακή θέση, προσφέρει περιποιήσεις προσώπου για αναζωογόνηση μετά από μια κουραστική μέρα.

Η Παραλία Mar Azul απέχει κατά προσέγγιση 10 λεπτά με αυτοκίνητο από αυτό το διαμέρισμα με 1 υπνοδωμάτιο. Κατά τη διάρκεια διαμονής στο διαμέρισμα Linda Bay Spa Playa Unidad 603 Mar De Las Pampas οι επισκέπτες μπορούν να χαλαρώσουν στην παραλία που βρίσκεται σε απόσταση μόλις 150 μέτρων. Playa 13 al Sur βρίσκεται σε απόσταση περίπου 4 χλμ.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Αυτό το κατάλυμα διαθέτει μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Το διαμέρισμα Linda Bay Spa Playa Unidad 603 Mar De Las Pampas προσφέρει παροχές μαγειρέματος, όπως μικρή κουζίνα με ηλεκτρικό βραστήρα, μαγειρικά σκεύη και γυάλινα σκεύη. Το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Βίλα Γκεσέλ απέχει 5 χλμ. από εδώ. Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει πρόσβαση σε τζακούζι και σάουνα, καθώς και πολυτελείς ανέσεις όπως τουρκικά λουτρά, τούρκικο ατμόλουτρο και τούρκικο λουτρό. Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε κέντρο φίτνες για να συνεχίσετε να ακολουθείτε το πρόγραμμα άσκησης σας.

  • Τοπικά αξιοθέατα
  • Nuestra Senora del Valle
    1844 χλμ.
  • Paseo de Compras
    1680 χλμ.
  • Aldea Hippie
    1220 χλμ.
  • Paseo de las Luces
    1538 χλμ.
  • Anfiteatro Mar De Las Pampas
    1144 χλμ.
  • Casa de los Peones y Tanque de Agua de Mar de las Pampas
    1577 χλμ.
  • Sendero Botanico
    1509 χλμ.
  • Paseo Aldea Hippie
    1208 χλμ.
  • Balneario Mar Azul
    1632 χλμ.
  • Αεροδρόμια
  • Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Βίλα Γκεσέλ
    16 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Δωμάτια μη καπνιστών
  • Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους
  • Χώρος στάθμευσης
  • Χρηματοκιβώτιο
  • 24ωρη υποδοχή
  • Γρήγορο check-in/ -out
  • Επιτρέπονται κατοικίδια
  • Δωμάτια/ εγκαταστάσεις για ΑΜΕΑ
  • Πρόσβαση με αναπηρική καρέκλα
  • 24ωρη ασφάλεια
  • Ιδιωτική παραλία
  • Καφετέρια
  • Αυτόματοι πωλητές

Γεύματα και ποτά

  • Βραστήρας
  • Κουζινικά είδη
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/ Lounge
  • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
  • Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ

Δραστηριότητες και χαλάρωση

  • Εσωτερική πισίνα
  • Εξωτερική πισίνα
  • Παραλία
  • Ομπρέλες θαλάσσης
  • Ξαπλώστρα
  • Ηλιόλουστη ταράτσα
  • Κήπος
  • Παροχές BBQ
  • Αίθουσα ψυχαγωγίας/ τηλεόρασης
  • Σπα και κέντρο ευεξίας
  • Σολάριουμ
  • Σάουνα
  • Τουρκικό λουτρό
  • Τζακούζι
  • Περιποίηση προσώπου
  • Περιποιήσεις ομορφιάς
  • Μασάζ σε όλο το σώμα
  • Μασάζ πελμάτων
  • Κέντρο γυμναστικής
  • Ιππασία
  • Ένα γήπεδο γκολφ
  • Τραπέζια για Μπιλιάρδο
  • Πίνγκ-πόνγκ
  • Ψάρεμα
  • Δημόσιο λουτρό
  • Ρηχή πισίνα

Υπηρεσίες

  • Υπηρεσία δωματίου
  • Υπηρεσίες καθαριότητας
  • Πλύσιμο ρούχων
  • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
  • Υπηρεσία αγοράς τροφίμων

Στο δωμάτιο

  • Κλιματισμός
  • Θέρμανση
  • Ταράτσα
  • Έπιπλα κήπου
  • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
  • Τραπέζι φαγητού
  • LCD TV
  • CD player
  • Βρεφικές κούνιες
  • Επιτραπέζια παιχνίδια
  • Ειδικά μενού
  • Παιδική χαρά
  • Παιδικό κλαμπ
  • Δωμάτιο παιχνιδιών

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 15:00 έως 23:59
Check-out: έως 11:00

Συχνές ερωτήσεις

  • Πόσο μακριά απέχει το κέντρο της πόλης από το το διαμέρισμα Linda Bay Spa Playa Unidad 603 Mar De Las Pampas;

    Θα χρειαστείτε 10 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το διαμέρισμα Linda Bay Spa Playa Unidad 603 Mar De Las Pampas στο κέντρο της πόλης.
  • Πόσο έχει η κράτηση στο το διαμέρισμα Linda Bay Spa Playa Unidad 603 Mar De Las Pampas;

    Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Linda Bay Spa Playa Unidad 603 Mar De Las Pampas αποτελεί 141$.
  • Θα βρω πάρκινγκ στο το διαμέρισμα Linda Bay Spa Playa Unidad 603 Mar De Las Pampas;

    Το το διαμέρισμα Linda Bay Spa Playa Unidad 603 Mar De Las Pampas παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης.
  • Επιτρέπονται κατοικίδια στο διαμέρισμα;

    Οι επισκέπτες του διαμέρισμα μπορούν να φέρουν κατοικίδια.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-07-31
2026-08-01

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Linda Bay Spa Playa Unidad 603 Mar De Las Pampas, Αργεντινή

Calle 173 Y Avenida 3 #603, Mar de Las Pampas, Αργεντινή

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © buenosaireshotels.net

All rights reserved